Egyetlen mód kettős ablak kapcsolók és multimódusú 1 x 2, 2 x 2 olvasztott Fiber Optic Lc kapcsolókészülékek veszteség

Egyetlen mód kettős ablak kapcsolók és multimódusú 1 x 2, 2 x 2 olvasztott Fiber Optic Lc kapcsolókészülékek veszteség

Szolgáltatásokat alacsony felesleges veszteség Különböző kapcsolási arány Kompakt méretű alkalmazások Hosszú távú távközlési

Function

Funkciók

Alacsony felesleges veszteség

Különböző kapcsolási arány

Kompakt méret

Alkalmazások

Hosszú távú távközlési

CATV rendszerekben andamp; Fiberoptic érzékelők

Helyi hálózat

Értékmérő tulajdonságok


A paraméter

Műszaki adatok

Kapcsolási arány50/50%
Port beállítása1 x 2 vagy 2 x 2
Directivity≥ 55dB
Üzemi hőmérséklet20 75 ° C (40-től + 85 ° C-on elérhető kérésre)
Tárolási hőmérséklet40-től + 85 ° C
Rost típusaCorning, monó SMF-28, DS-szál vagy flexcore
Optikai Pigtail hossza1m
Csomag méretei (mm)Csomag M, N, A, B, C


Rendelési adatok


T

T
TTTTTTTTTTTT
Típus
Fokozat
Hullámhossz
Kapcsolási arány vagy a csillapítás (dB)
Port
Csomag
Pigtail stílus
Rost típusa
In/Out csatlakozó

S= Standard monó kapcsoló
W= Monó szélessávú pár

S =Különleges
P
= P osztály
A= A fokozat

351310/1550nm =
361310/1585nm =


50= 50/50
30= 30/70
10= 10/90
05= 5/95
01= 1/99
01021 x 2 =
02022 x 2 =
M= A M csomag
N= A nagy csomag
A= PackageA
B= PackageB
C= PackageC
1= 250um csupasz rost
2= 900um kabát
3= 3mm kábel

0= SMF-28
D= DS rost
S= Speciális

0= Egyik sem
1 =FC/APC
2= FC/PC
3= SC/APC
4= SC/PC
5= ST
6= LC/UPC
7= LC/APC
X= Speciális


Kihasználva a nagy tapasztalattal és szakértelemmel, IMRE is jól ismert, mint az egyik legnagyobb gyártó az egyetlen mód kettős ablak kapcsolók és multimódusú 1 x 2, 2 x 2 olvasztott fiber optic lc kapcsolókészülékek vesztesége a kiváló minőség és alacsony ár termékeit és kiváló szolgáltatást. Kérjük, szabad-hoz vesz olcsó termékek gyártott-ban Kína, a gyár.

Hot Tags: egyetlen mód kettős ablak kapcsolók és multimódusú 1 x 2, 2 x 2 olvasztott fiber optic lc kapcsolókészülékek veszteség gyártók, gyárban gyártott-ban Kína, minőség, alacsony árak, olcsó
Kapcsolódó termékek
Lépjen kapcsolatba velünk
SOPO Optikai Kommunikációs Rt., Ltd.

Cím: JinDiDa Ipari Zóna, Langkou Ipari Pak, Dalang Utca, Longhua Új Kerület, Shenzhen, Kína

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mailben: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optikai Kommunikációs Rt., Ltd.
foottop