Egységes, kettős-szakasz-leválasztó Fiber Optic lézeres jelölés gép ár és használt száloptikai dióda pulzáló termékek

Egységes, kettős-szakasz-leválasztó Fiber Optic lézeres jelölés gép ár és használt száloptikai dióda pulzáló termékek

Egy színpadon leválasztó 1. Leírás: egyfokozatú leválasztó egyfajta passzív optikai eszköz

Function

EgyfokozatúLeválasztó

1Leírás

Egyfokozatú leválasztó egyfajta passzív optikai eszköz, alapvető feladata, hogy észre a pozitív továbbítás optikai jel, és gátolja a fordított fény.

2Funkciók

Alacsony illesztési veszteség

magas elkülönítésű

Magas visszirányú csillapítás

Alacsony PDL

3Alkalmazások

EDFA

Optikai vizsgáló rendszer

CATV rendszer

Telekommunikációs rendszer

Vezeték nélküli hálózat

4Műszaki adatok

A paraméter

Osztályos P

Az a. osztályú

Működési hullámhossza(nm)

1310 vagy 1550

Elkülönítési @ Passband (dB)

≥40

≥38

Elszigeteltség (dB)

≥32

≥30

Beillesztési veszteség @ Passband (dB)

0.35

0.5

Csillapítás (dB)

≤0.6

≤0.7

Visszirányú csillapítás (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0,05

andlt; 0,1

PMD (ps)

0,2 (0,05 kérésre)

Hatótávolság hullámhossz (nm)

±15

Üzemi hőmérséklet))

-20 + 70

Tárolási hőmérséklet))

-40 től + 85

Rost típusa

Corning SMF-28

Optikai hossza (m)

1 mérő mindkét végén

CsomagMéretek (mm)

5.5×30

Power(mW) átadása

300

Jegyzetekwithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

5Rendelési információk:

ISO típus

Működési hullámhossza

Fokozat

Rost típusa

Optikai hossza

Csatlakozó

SIS =Egyetlen

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L zenekar

S = Special

P = P osztály

A = A osztályú

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1,0 m
2 = 1,5 m
3 = 2,0 m
4 = special

0 = nincs
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC

1Leírás

Kettős szakaszban leválasztó egyfajta optikai alkatrész, alapvető feladata, hogy észre a pozitív továbbítás optikai jel, és gátolja a fordított fény.

2Műszaki adatok

A paraméter

Osztályos P

Az a. osztályú

Működési hullámhossza(nm)

1310 vagy 1550

Elkülönítési @ Passband (dB)

≥55

≥53

Elszigeteltség (dB)

≥46

≥45

Beillesztési veszteség @ Passband (dB)

0.5

0.6

Csillapítás (dB)

≤0.8

≤0.8

Visszirányú csillapítás (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0,05

andlt; 0,1

PMD (ps)

0,1 (0,05 kérésre)

Hatótávolság hullámhossz (nm)

±30

Üzemi hőmérséklet))

-20 + 70

Tárolási hőmérséklet))

-40 től + 85

Rost típusa

Corning SMF-28

Optikai hossza (m)

1 mérő mindkét végén

CsomagMéretek (mm)

5.5×30

Power(mW) átadása

300

Jegyzetekwithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

3Rendelési információk:

ISO típus

Működési hullámhossza

Fokozat

Rost típusa

Optikai hossza

Csatlakozó

SIU =Kettős

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L zenekar

S = Special

P = P osztály

A = A osztályú

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1,0 m
2 = 1,5 m
3 = 2,0 m
4 = special

0 = nincs
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC


Kihasználva a nagy tapasztalattal és szakértelemmel, IMRE az jól ismert, mint az egyik legnagyobb gyártó a egységes, kettős-szakasz-leválasztó fiber optic lézeres jelölés gép ár és használt fiber optic dióda pulzáló a termékek tekintetében a kiváló minőség és alacsony ár termékeit és kiváló szolgáltatást. Kérjük, szabad-hoz vesz olcsó termékek gyártott-ban Kína, a gyár.

Hot Tags: egységes, kettős-szakasz-leválasztó fiber optic lézeres jelölés gép ár és használt fiber optic dióda pulzáló termékek gyártói, gyárban gyártott-ban Kína, minőség, alacsony árak, olcsó
Kapcsolódó termékek
Lépjen kapcsolatba velünk
SOPO Optikai Kommunikációs Rt., Ltd.

Cím: JinDiDa Ipari Zóna, Langkou Ipari Pak, Dalang Utca, Longhua Új Kerület, Shenzhen, Kína

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mailben: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optikai Kommunikációs Rt., Ltd.
foottop