Optikai kábel Ftthfttx sáváteresztő 1310nm-1490nm-1550nm foglalkozik FS-FWDM-1550-BPF eszközök

Optikai kábel Ftthfttx sáváteresztő 1310nm-1490nm-1550nm foglalkozik FS-FWDM-1550-BPF eszközök

FTTH/FTTx át 1310nm visszaver 1550nm FWDM szűrő WDM FTTX szűrő WDM modul széles körben használt EDFA, Raman erősítők

Function

FTTH/FTTx Pass 1310nm tükrözik 1550nm FWDM szűrő WDM

FTTX szűrő WDM modul széles körben használt EDFA, Raman erősítők, a WDM-hálózatok és a száloptika instrumentation vékony Film szűrő (TFF) technológián alapuló. A készülék egyesíti, vagy elkülöníti a fény különböző hullámhosszakon széles hullámhossz tartományban. Ez egy üvegszálon képesek elérni a kétirányú kommunikáció, bontsa ki, úgy, hogy a széles körben használt optikai hálózat fejlesztése és bővítése, vagy vezetnek be új átfogó üzleti, stb.

Sopofiber szűrő-alapú hullámhossz osztásos multiplex (WDM) szűrő eszközök, amelyek az adott hullámhosszúságú sávok a speciális alkalmazások személyre szabott biztosít. Mint te erő tud, a GEPON rendszer maga dolgozik a 1310/1490-ben, így CATV jelet itt szállítják azonos kábelen 1550nm használ, és FWDM egy olyan hely, ahol a getand #39; s andquot; mixedandquot;.

Termék:

Pass (hajtómű) csatorna: 1310nmReflection csatorna: 1550nmHigh szigetelés, megbízhatóság és a csatorna isolationLow csillapítás és a kiváló környezeti reliabilityRoHS kompatibilis

Csomag típusa

Acél cső csomag 250um csupasz rost- és 900um rost
ABS dobozban 900um, 2.0 és 3.0mm üvegszálas
Megjegyzés: 250um csupasz rost is lehetővé teszi, megtudja hogy csatlakozóval felszerelt

Mechanikus rajz

A képT13/R15, T14/R1315, T1415/R13 FTTX szűrő WDM az
Kép BT15/R13, T13/R1415, T15/R1314 T1314/R15 FTTX szűrő WDM az

Alkalmazás

Rendelési adatok

Cikk

Hullámhossz

Rost típusa

Csomag típusa

Csatlakozó

Optikai hossza

FTTX szűrő WDM

Kód

TX:Transmission legnagyobb range(nm)

250μm

900μm

2mm

3mm

acélcső

ABS dobozban

LGX kazetta

1U Rack Mount

Egyik sem

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

LC/UPC

LC/APC

Egyéb

1m
2m

RX: elmélkedés hullámhossz range(nm)

T31-ES MELLKASI/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31-ES MELLKASI/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp; a 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp; a 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp; 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm

FTTH/FTTx át 1310nm visszaver 1490nm andamp; 1550nm FWDM szűrő WDM

Termék:

Pass (hajtómű) csatorna: 1310nmReflection csatorna: 1490nm és a 1550nmHigh elkülönítése, a megbízhatóság és a csatorna isolationLow beillesztési veszteség és a kiváló környezeti reliabilityRoHS kompatibilis


Mechanikus rajz

A képT13/R15, T14/R1315, T1415/R13 FTTX szűrő WDM az
Kép BT15/R13, T13/R1415, T15/R1314 T1314/R15 FTTX szűrő WDM az

Alkalmazás

Rendelési adatok

Cikk

Hullámhossz

Rost típusa

Csomag típusa

Csatlakozó

Optikai hossza

FTTX szűrő WDM

Kód

TX:Transmission legnagyobb range(nm)

250μm

900μm

2mm

3mm

acélcső

ABS dobozban

LGX kazetta

1U Rack Mount

Egyik sem

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

LC/UPC

LC/APC

Egyéb

1m
2m

RX: elmélkedés hullámhossz range(nm)

T31-ES MELLKASI/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31-ES MELLKASI/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp; a 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp; a 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp; 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm

Optikai Filter(BPF) sáváteresztő WDM FTTX 1550nm FS-FWDM-1550-BPF

Az optikai szűrő a hullámhossz kiválasztása, amely válasszon szükséges hullámhossz hullámhossz nagy számú, és elutasítja a kívül hullámhossz használt eszköz. Ez használt hullámhossz kiválasztása, az optikai erősítő, zajszűrő nyereség kiegyenlítési, optikai, multiplex / kódolási sémával.

A optikai üvegszálas optikai sáváteresztő Filter(BPF) WDM FTTX 1550nm FS-FWDM-1550-BPF alapuló bevált szűrő vékonyfilmes technológia. A BPF széles körben használatos fiber optikai kommunikációs rendszerek és EDFA ahol lapos és széles működési sáv van szükség.

Kulcs jellegét meghatározza

Széles működési bandHigh csatorna isolationHigh stabilitást és reliabilityLength: 1MFiber átmérő: 0.9mmConnector: FC/UPC

Alkalmazások

EDFAWDM systemsCATV

Specifikáció

A paraméter
Típus

BPF-1 * 1-T1550±20

Működési hullámhossz (nm)

1460~1620

Átviteli sáv hullámhossz (nm)

1550±20

Reflexió együttes hullámhossz (nm)

1460 ~ 1515andamp; 1585 ~ 1620

Átviteli csillapítás (dB)

≤0.6

Átviteli csatorna-elkülönítés

≥20

@ 1460 ~ 1515andamp; 1585 ~ 1620 (dB)

Channel alakjától (dB)

≤0.3

Visszirányú csillapítás (dB)

≥50

PDL (dB)

≤0.1

Legnagyobb hőmérsékleti stabilitás (nm/℃)

≤0.003

Beillesztési veszteség termikus stabilitás (dB / ℃)

≤0.005

Terhelhetőség (mW)

≤500

Üzemi hőmérséklet (℃)

-5 ~ +70

Tárolási hőmérséklet (℃)

-40 ~ +85

Rost típusa

SMF-28e


Kihasználva a nagy tapasztalattal és szakértelemmel, IMRE az jól ismert, mint az egyik legnagyobb gyártó az optikai vezeték sáváteresztő ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm foglalkozik a fs-fwdm-1550-bpf eszközök a kiváló minőség és alacsony ár termékeit és kiváló szolgáltatást. Kérjük, szabad-hoz vesz olcsó termékek gyártott-ban Kína, a gyár.

Hot Tags: optikai vezetékes sáváteresztő ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm foglalkozik fs-fwdm-1550-bpf eszközök gyártói, gyárban gyártott-ban Kína, minőség, alacsony árak, olcsó
Kapcsolódó termékek
Lépjen kapcsolatba velünk
SOPO Optikai Kommunikációs Rt., Ltd.

Cím: JinDiDa Ipari Zóna, Langkou Ipari Pak, Dalang Utca, Longhua Új Kerület, Shenzhen, Kína

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mailben: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optikai Kommunikációs Rt., Ltd.
foottop