LC-Fc Duplex 10g OM4 UM 50,125 páncélozott multimódusú csatoló száloptikás kábel költség- és Fiber optikai kábel típusok

LC-Fc Duplex 10g OM4 UM 50,125 páncélozott multimódusú csatoló száloptikás kábel költség- és Fiber optikai kábel típusok

Leírás LC-LC Duplex 10G OM4 50/125 Mulitmode páncélozott rost Patch kábel Patch kábelek is ismert, mint a rost jumper vagy rost patch kábelt.

Function

Leírás
LC-LC Duplex 10G OM4 50/125 Mulitmode páncélozott optikai Patch kábel
Patch kábelek is ismert, mint a rost jumper vagy rost javítás zsinórok. Fiber optikai patch kábel az egyik leggyakrabban használt összetevőket a száloptika-hálózatra.
10G optikai patch kábelek biztosítanak 10 gigabit nagy adatátviteli sebesség, nagy sávszélességű alkalmazásokat, és 5-ször gyorsabb, mint a standard 50um üvegszálas kábelek. Működik a VCSEL lézer és a LED-forrásból. A 10G optikai patch kábelek is 100 % a maximális teljesítmény optikailag vizsgálni. Már minden hosszúságok és csatlakozói.
És 10 g OM3 50/125 Mulitmode páncélozott optikai Patch kábel és 10G OM4 50/125 Mulitmode páncélozott optikai Patch kábel, a fő különbség a következőképpen:
A. OM4 volt fejlesztettek kifejezetten a VSCEL lézer átviteli és lehetővé teszi, hogy 10 koncert / második link a távolság legfeljebb 550 méterre (300 m-re a OM3 képest).
B. a hatékony sávszélesség modális OM4, több mint kétszerese a OM3. OM4 patch kábel 4700 MHz.km közben a OM3, az 2000 MHz.km.
Meleg tippek: alapértelmezett rost a kábel átmérője 3,0 mm, ha youand #39; d, mint a megszokott más típusú, mint 0,9 mm, 2,0 mm, kérjük kedves érdeklődés minket. (Átmérője hivatkoznak a kábel vastagsága, mérete megfelelhet a megfelelő berendezések port)
Kulcs jellegét meghatározza
• LC-LC csatlakozóval
• Multimódusú Duplex száloptikai kábelek
• Mikron: 50/125um
• Teljes Lucent Technologies aqua kabát
• Sávszélesség továbbítására értékel valameddig 10 Gigabit
• Minden a mi fiber optic patch kábelek, jellemző a magas fokú csatlakozók
• 100 %-os optikailag tesztelt, kiváló teljesítmény érdekében
• Szín: kék víz
• Üvegszálas osztály: OM4
Műszaki adatok

Specifikáció

Egység

FC, SC, LC páncélozott kábelek

ST, MU

MT-RJ, MPO

E2000

Single-mode

Multi--mód

Single-mode

Multi--mód

Single-mode

Multi--mód

Single-mode

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Csillapítás

dB

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

Visszirányú csillapítás

dB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Hullámhossz

nm

1310,1510

1310,1510

1310,1510

1310,1510

Felcserélhetőség

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Rezgés

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Működési
hőmérséklet

-40~75

-40~75

-40~75

-40~75

Tárolás

hőmérséklet

-45~85

-45~85

-45~85

-45~85

Kábel átmérő

mm

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

Műszaki adatok

Specifikáció

Egység

FC, SC, LC páncélozott kábelek

ST, MU

MT-RJ, MPO

E2000

Single-mode

Multi--mód

Single-mode

Multi--mód

Single-mode

Multi--mód

Single-mode

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Csillapítás

dB

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

Visszirányú csillapítás

dB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Hullámhossz

nm

1310,1510

1310,1510

1310,1510

1310,1510

Felcserélhetőség

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Rezgés

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Működési
hőmérséklet

-40~75

-40~75

-40~75

-40~75

Tárolás

hőmérséklet

-45~85

-45~85

-45~85

-45~85

Kábel átmérő

mm

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9


Kihasználva a nagy tapasztalattal és szakértelemmel, IMRE az jól ismert, mint az egyik legnagyobb gyártó a lc fc duplex 10 g OM4 UM 50,125 multimódusú páncélozott optikai csatoló száloptikás kábel költség- és fiber optikai kábel típusok esetében a kiváló minőség és alacsony ár termékeit és kiváló szolgáltatást. Kérjük, szabad-hoz vesz olcsó termékek gyártott-ban Kína, a gyár.

Hot Tags: LC-fc duplex 10g OM4 UM 50,125 multimódusú optikai csatoló száloptikás kábel költség páncélozott és optikai kábel típusok gyártók, gyári, gyártott-ban Kína, minőség, alacsony árak, olcsó
Kapcsolódó termékek
Lépjen kapcsolatba velünk
SOPO Optikai Kommunikációs Rt., Ltd.

Cím: JinDiDa Ipari Zóna, Langkou Ipari Pak, Dalang Utca, Longhua Új Kerület, Shenzhen, Kína

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mailben: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optikai Kommunikációs Rt., Ltd.
foottop