-Ethernet átalakító A10-100-1000 m média átalakító rost- és rost Ethernet média

-Ethernet átalakító A10-100-1000 m média átalakító rost- és rost Ethernet média

Leírás FM-3100 sorozat 10/100/1000 M Ethernet média konverter elfogadja kapcsolási technológia, média-átalakítás teljesíteni.

Function

Leírás
FM-3100 sorozat 10/100/1000 M Ethernet média konverter elfogadja kapcsolási technológia, média-átalakítás teljesíteni. IEEE802.3z és IEEE802.3ab szabványoknak megfelel, és támogatja a két típusú média hálózati kapcsolatok: 10 /100/1000Base-T és a 1000Base-SX/LX. Közötti alakítja át elektromos jelekké a 10/100/1000Base-T sodrott pár az optikai jeleket a 1000Base-SX, kiterjesztése hálózat átviteli távolság 100 m, réz kábeleken keresztül 220 m (rost méret: 62.5/125μm)/550m (rost méret: 50/125μm) optikai kábeleken keresztül. Átviteli támogatja a multi--mód kettős szál; egymódusú kettős, egy egymódusú.
Funkciók
• Támogató közötti átváltási között 10/100/1000Base-TX és a 1000Base-SX
• Támogatásával teljes kétirányú váltakozó kétirányú, és az automatikusan érzékelt
• Automatikus kereszt kapcsolat sodrott felületek támogatása, elősegítése a rendszer üzembe helyezés és telepítés
• Extra hosszú VLAN-csomagok továbbításának támogatása
• Támogatja a szolgáltatás minősége (QoS), és a VoIP csomagok továbbításának biztosítása
• Támogató STP redundáns hálózatot
Alkalmazások
• 10/100/1000Mbps optikai Ethernet távolsági átviteli hálózat gyors

Értékmérő tulajdonságok

A paraméter

Műszaki adatok

Hozzáférési mód

10/100/1000Mbps

Standard

IEEE802.3AB 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit thernet, IEEE802.1qVLAN,
IEEE802.1p QoS, IEEE802.1d Spanning Tree

Hullámhossz

Mulitmode:850; Egyetlen-mód: 1310 / 1550nm

Távolság

Kategória-5 sodrott: 100m
Szál: multi-módban 50/125,62.5/125μm (a maximális távolsága legfeljebb (220 m 550 m)
Fiber: egy-8/125,8.7/125,9/125,10/125μm mód (a maximális távolság legfeljebb 20-80 km)

Port

Egy RJ45 port:
Csatlakozó kategória-5/STP/UTP sodrott pár
Egy optikai port:
Multi--mód, kettős szál: SC (50, 62,5/125μm)
Egyetlen mód, kettős szál: SC vagy FC (9/125μm)
Egyetlen mód egyetlen szál: SC vagy FC (9/125μm)

Konverziós eszközök

Adathordozó-átalakítás

MAC-cím asztalra

1K

Szabad pufferhely

256kbit

Átfolyás-szabályozó

Teljes kétirányú: adatáramlás ellenőrzéssel;
Fél duplex: ellennyomás

Késleltetés

Tárolás és továbbítás: 9.6μs; vágott keresztül: 0.9μs

BER

andlt, 19-9

MTBF

100.000 óra

Jelző LED

PWR (tápegység), FX LINK (optikai kapcsolat action), TP LINK1000 (sodrott pár link1000M),
TP LINK100 (csavart érpár hivatkozás 100M), TP törvény (csomag továbbítása sodrott érpárú)

Tápegység

Tekercs DC5V 1A (külső), AC220V 0,5 / DC-48 (belső)

Erő fogyasztás

5W

Üzemi hőmérséklet

-10 ~ 55ºC

Mûködési páratartalom

5%~90%

Hőmérséklet fenntartása

-40 ~ 70ºC

Páratartalom fenntartásában

5 % ~ 90 % nem kicsapódó

Méretek

Külső áramellátás: 26mmx 70 mm x 95 mm
Belső áramellátás: 30 mm x 110 mm x 140 m

Rendelési adatok

Modell

hullámhossz

Rost

TX-port

Részszálas módba

TX teljesítmény (dBm)

RX-Sen.
(dBm)

Távolság

FM-3100-02

850nm

SC/ST

RJ-45

MM, Duplex

-17~-12

≤-20.0

550m

FM-3100-L2

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-3~-8

≤-23.0

20 km-re

FM-3100-L4

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-3~-0

≤-25.0

40km

FM-3100-L6

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

andgt; 1

≤-27.0

80km

FM-3101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-8~-3

≤-23.0

20 km-re

FM-3101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-8~-3

≤-23.0

20 km-re

FM-3101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

40km

FM-3101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

40km

FM-3101-L6A

T1490/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

60km

FM-3101-L6A

T1550/R1490

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

60km

PDF
10-100-1000M-média átalakító

Leírás
FM-11 sorozat Ethernet média konverter is interconvert elektromos jeleket, 100Base-TX és 10Base-T és 100Base-FX optikai jeleket pár csavart. Kiterjed a hálózati átviteli távolság 100 m, réz kábeleken keresztül 120km üvegszálas optikai kábelen keresztül. Lehetővé teszi, hogy az adatokat továbbítja, a két különböző médiumok, elektromos és optikai hálózatok a technológia, az adatok link L2 tárolás és továbbítás, vagy PHY L1 egy cut-át). Továbbítás egymódusú kettős, multi--mód kettős szál, egy egymódusú támogatja.
Funkciók
• 0/100Mbps automatikusan érzékelt, megkönnyítése a hálózat fejlesztése
• Beépített hatékony kapcsolási alapvető áramlás szabályozása, és csökkenti a "broadcast" csomagokat
• Full-duplex, és fél-duplex auto-érzett
• Automatikus kereszt kapcsolat sodrott felületek támogatása, elősegítése a rendszer üzembe helyezés és telepítés
• Támogatja a kis-timelag továbbítása
• Extra hosszú csomagok fel to1600 bájtok átvitele támogatása
• Extra hosszú VLAN-csomagok továbbításának támogatása
• Támogatja a szolgáltatás minősége (QoS), VoIP csomagok továbbításának biztosítása
• Támogató STP redundáns hálózatot
• Rendkívül alacsony energiafogyasztás (kevesebb, mint 2W), alacsony lángon, megbízható és stabil teljesítmény és hosszú élettartam

Értékmérő tulajdonságok

A paraméter

Műszaki adatok

Hozzáférési mód

10/100 Mbps

Standard

IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, 100Base-FX;

Hullámhossz

Mulitmode:850 / 1310nm; Egyetlen-mód: 1310 / 1550nm (opció)

Távolság

Kategória-5 sodrott: 100m
Szál: multi-módban 50/125,62.5/125μm (a maximális távolsága akár 2 km vagy 5 km-re)
Fiber: egy-8/125,8.7/125,9/125,10/125μm mód (a maximális távolság legfeljebb 20 büntetésül-120 km-re)

Port

Egy RJ45 port:
Csatlakozó kategória-5/STP/UTP sodrott pár
Egy optikai port:
Multi--mód, kettős szál: SC vagy ST (50, 62,5/125μm)
Egyetlen mód, kettős szál: SC vagy FC (9/125μm)
Egyetlen mód egyetlen szál: SC vagy FC (9/125μm)

Konverziós eszközök

Média-konverziók, készlet-és-előre/cut

MAC-cím asztalra

1K

Szabad pufferhely

1MBit

Átfolyás-szabályozó

Teljes kétirányú: adatáramlás ellenőrzéssel;
Fél duplex: ellennyomás

Késleltetés

Tárolás és továbbítás: 9.6μs; vágott keresztül: 0.9μs

BER

andlt, 19-9

MTBF

100.000 óra

Jelző LED

PWR (tápegység); FX LINK/ACT (optikai kapcsolatot, intézkedés)
FDX (teljes duplex FX), TP LINK/ACT (sodrott pár link/akció)
TP 100 (100M átvitel arány-ból sodrott pár),
FX 100 (100M átviteli sebesség optikai)

Tápegység

Tekercs DC5V 1A (külső), AC220 0,5 / DC-48 (belső)

Erő fogyasztás

andlt, 2W

Üzemi hőmérséklet

-10 ~ 55ºC

Mûködési páratartalom

5%~90%

Hőmérséklet fenntartása

-40 ~ 70ºC

Páratartalom fenntartásában

5 % ~ 90 % nem kicsapódó

Méretek

71mm (W) * 94mm (D) * 26 mm (H) (külső tápegység)

Rendelési adatok

Modell

hullámhossz

Rost

TX-port

Részszálas módba

TX teljesítmény (dBm)

RX-Sen.
(dBm)

Távolság

FM-1100-02

850/1310nm

SC/ST

RJ-45

MM, Duplex

-22 -12

≤-30

2 km-re

FM-1100-L2

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-15 -8

≤-37

20 km-re

FM-1100-L4

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-8, -3

≤-37

40km

FM-1100-L6

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-3-0

≤-37

60km

FM-1100-L8

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-8, -3

≤-40

80km

FM-1100-10

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-3-0

≤-40

100km

FM-1100-12

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

0-3

≤-40

120km

FM-1101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-13 -8

≤-36

20 km-re

FM-1101-L2A

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-13 -8

≤-36

20 km-re

FM-1101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-8, -3

≤-36

40km

FM-1101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-8, -3

≤-36

40km

FM-1101-L8A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

– 5 a -3

≤-36

80km

FM-1101-L8B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-DI

– 5 a -3

≤-36

80km

PDF
10-100M-média átalakító

Kihasználva a nagy tapasztalattal és szakértelemmel, IMRE is jól ismert, mint az egyik legnagyobb gyártó a rost-ethernet átalakító a10-100-1000 m média átalakító- és rosttartalmú adathordozó ethernet esetében a kiváló minőség és alacsony ár termékeit és kiváló szolgáltatást. Kérjük, szabad-hoz vesz olcsó termékek gyártott-ban Kína, a gyár.

Hot Tags: Fiber-ethernet átalakító a10-100-1000 m media converter és fiber media ethernet gyártók, gyári, gyártott-ban Kína, minőség, alacsony árak, olcsó
Kapcsolódó termékek
Lépjen kapcsolatba velünk
SOPO Optikai Kommunikációs Rt., Ltd.

Cím: JinDiDa Ipari Zóna, Langkou Ipari Pak, Dalang Utca, Longhua Új Kerület, Shenzhen, Kína

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mailben: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optikai Kommunikációs Rt., Ltd.
foottop