Fiber Optic vezeték nélküli hálózat kettős 1 x 2 1x2t mechanikus optikai kapcsoló és digitális optikai Audio átkapcsoló

Fiber Optic vezeték nélküli hálózat kettős 1 x 2 1x2t mechanikus optikai kapcsoló és digitális optikai Audio átkapcsoló

SOPOfiber ' S sorozat switch csatlakozik optikai csatorna a kiválasztott kimeneti fiber optikai bejövő jel átirányításával

Function

SOPOfiber és #39; S sorozat switch csatlakozik optikai csatorna a kiválasztott kimeneti fiber optikai bejövő jel átirányításával. Ez úgy érhető el, használ egy szabadalmaztatott opto-mechanikai védett konfigurációs és aktivált keresztül az elektromos jel. A kapcsoló kínál ultra-nagy megbízhatóság és a gyors átállás sebessége, valamint a kétirányú teljesítmény. IMRE fiberoptic kapcsolók igazak, kapcsolási megoldás az optikai hálózat pályázatokat.

Funkciók


Alkalmazások


Szabadalmak

  • Páratlan olcsó

  • Alacsony illesztési veszteség

  • Nagy csatorna-elkülönítés

  • Rendkívül stabil és megbízható

  • Epoxi ingyenes fényúttal

  • Bistabil vagy nem reteszelés


  • Optikai Netrwork védelem/helyreállítás

  • Optikai jel Útválasztás

  • Konfigurálható optikai hozzáadása/csepp

  • Adó-vevő védelme

  • Hálózati vizsgálati rendszerek

  • Műszerek


  • Szabadalmaztatás alatt álló

Értékmérő tulajdonságok


A paraméter

Specifikáció

Csatorna hullámhossz1260nm to1360nm vagy 1510nm a 1610nm1310nm / 1550nm ± 40nm
Csillapítás

P osztály

Egy osztály

P osztály

Egy osztály

≤ 0.5dB≤ 0.8dB≤ 0.7dB≤ 1.0dB
Hőmérséklet függő veszteség≤ 0.15dB≤ 0.20dB≤ 0.15dB≤ 0.20dB
Hullámhossz-függő veszteség≤ 0.25dB≤ 0.3dB
Polarizáció függő veszteség≤ 0.05dB
Csatorna Cross-Talk≥ 55dB
Visszirányú csillapítás≥ 55dB
Ismételhetőségi± 0.02dB
Kapcsolási sebesség (típ.)4ms
Üzemi feszültség5V
Tartósság (ciklus)10 millió
Optikai teljesítmény500mW
Üzemi hőmérséklet0-tól + 70 ° C
Tárolási hőmérséklet40-től + 85 ° C
Rost típusaSMF-28
Optikai hossza+/-0,1 m 1,0 m
A szerszámkészlet tartalmaH-csomag: L22.3mm x W12.1mm x H11.0mm; V csomag: L25mm x W12.6mm x H8.5mm


Elektromos Pin-konfiguráció


Optikai PathPort1-Port2, Port1and #39; -Port2and #39; Port1-Port3, Port1and #39; -Port3and #39; Elektromos DriveNon-StatusNon-LatchingPin1Pin10LatchingPin1Pin5Pin6Pin10V + GNDGNDV + szenzor reteszelés és LatchingPin2-3, Pin8-9 OpenPin2-3, Pin8-9 ClosePin3-4, Pin7-8 ClosePin3-4, Pin7-8 nyílt


Rendelési adatok


2MS

TTTTTTTTTTTT
A beállítás
Működési hullámhossza
Port
Fokozat
Pigtail stílus
FiberLength
In/Out csatlakozó

L= Reteszelés
N= Nem-reteszelés

15= 1510-hoz 1610nm
13= 1260-hoz 1360nm
35= a 1550nm 1310

01021 x 2 =

P= P osztály
A= A fokozat

1= BareFiber
2
= 900um kabát

1= 1,0 m
2= 2,0 m

0= Egyik sem
1 =FC/APC
2= FC/PC
3= SC/APC
4= SC/PC
5= ST
6= LC/UPC
7= LC/APC

H= HPackage
V= VCsomag

Sopofiber'1x2TMechanicalOpticalSwitchconnectsopticalchannelsbyredirectinganincomingopticalsignalintoaa kiválasztott

outputfiber. Thisisachievedusingapatentpendingoptomechanicalproprietaryconfigurationandactivatedviaanelectrical

controlsignal. Sopofiber'1x2TMechanicalOpticalSwitchsupportallwavelengthat1260nm ~ 1650nm,itoffersultrahighreliability,

lowinsertionloss, fastswitchingspeedaswellasbidirectionalperformance. TheopticalswitchesarewidelyusedforOpticalNetwork,

Védelem, TransmitterandReceiverProtection, NetworkTestSystemandInstrumentations.

Funkciók

1. UnmatchedLowCost

2. LowinsertionLoss

3. HighChannelIsolation

4.HighStability, HighReliability

5.epoxy-freeonOpticalPath

6.LatchingandNon reteszelés

Alkalmazások

1. OpticalNetwork

2.Protection/helyreállítás

3. OpticalSingnalRouting

4.ConfigurableOpticalAdd/csepp

5. Transmitterandreceiverprotection

6. NetworkTestSystem

PerformanceSpecifications

A paraméter


FY - 1 × 2T

WavelengthRange

nm

850

1260~1650

OperatingWavelength

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.2

Typ:0.5Max:0.8

ReturnLoss

dB

MM≥30SM≥50

Ellenvélemények

dB

MM≥35SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Ismételhetőségi

dB

≤±0.02

PowerSupply

V

3.0or5.0

Élettartam

Alkalommal

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Dimenzió

mm

(A L)27.0×(W)12.6×(H)8.0(±0.2)

Specificationmaychangewithoutnotice.

Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Csapok

Típus

PIN-kód

ElectricDrive

StatusSensor

1×2

csatorna

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Reteszelés

P1-P2

V +

GND

--

--

Nyitott

Zár

Zár

Nyitott

P1-P3

--

--

GND

V +

Zár

Nyitott

Nyitott

Zár

A nem-reteszelés

P1-P2

V +

--

--

GND

Nyitott

Zár

Zár

Nyitott

P1-P3

--

--

--

--

Zár

Nyitott

Nyitott

Zár

OpticalRoute

Műszaki adatok

Feszültség

Aktuális

Ellenállás

5Vlatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5Vnon reteszelés

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3Vlatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3Vnon reteszelés

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

OrderingInformation

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Mód

Hullámhossz

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Csatlakozó

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

62 = 1625nm

65 = 1650nm

15 = 1310/13/1550nm

X = mások

3 = 3V

5 = 5V

L = a reteszelés

N = a nem-reteszelés

5=50/125

6=62.5/125

9=9/125

X = mások

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2,0 mm

30 = 3,0 mm

X = mások

1 = 1 m

2 = 1,5 m

X = mások

0 = nincs

1 = FC/PC

2 = FC/APC

3 = SC/PC

4 = SC/APC

5 = ST/PC

6 = ST/APC

7 = LC/PC

8 = LC/APC

X = mások


Kihasználva a nagy tapasztalattal és szakértelemmel, IMRE is jól ismert, mint az egyik legnagyobb gyártó a fiber optikai vezeték nélküli hálózati kettős 1 x 2 1x2t mechanikus optikai kapcsoló és digitális optikai audio átkapcsoló kiváló minőségű és alacsony ár termékeit és kiváló szolgáltatást. Kérjük, szabad-hoz vesz olcsó termékek gyártott-ban Kína, a gyár.

Hot Tags: Fiber optic vezeték nélküli hálózat kettős 1 x 2 1x2t mechanikus optikai kapcsoló és digitális optikai audió kapcsoló doboz gyártó, Kínában, gyári minőség, alacsony árak, olcsó
Kapcsolódó termékek
Lépjen kapcsolatba velünk
SOPO Optikai Kommunikációs Rt., Ltd.

Cím: JinDiDa Ipari Zóna, Langkou Ipari Pak, Dalang Utca, Longhua Új Kerület, Shenzhen, Kína

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mailben: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optikai Kommunikációs Rt., Ltd.
foottop