Fiber Optic lámpa anyag szűrő-wdm-fttx-1625nm képzés kommunikációs cégek vevő lencse kijelző

Fiber Optic lámpa anyag szűrő-wdm-fttx-1625nm képzés kommunikációs cégek vevő lencse kijelző

Optikai szűrő WDM FTTX 1625nm FS-FWDM-1625 optikai szűrő a hullámhossz kiválasztása használt eszköz

Function

Optikai szűrő WDM FTTX 1625nm FS-FWDM-1625

Az optikai szűrő a hullámhossz kiválasztása, amely válasszon szükséges hullámhossz hullámhossz nagy számú, és elutasítja a kívül hullámhossz használt eszköz. Ez használt hullámhossz kiválasztása, az optikai erősítő, zajszűrő nyereség kiegyenlítési, optikai, multiplex / kódolási sémával.

Optikai szűrő WDM FTTX 1625nm FS-FWDM-1625 készült különleges optikai alkatrészek, és a fejlett technológia, ez mélyen enged hullámhossz 1250-1590nm át, de hatékonyan tükrözik a hullámhossz 1600-1670nm. Ez a termék elsősorban a optikai on-line tesztelés. Ez az ideális összetevője 1625/1650nm optikai szűrés.

Kulcs jellegét meghatározza

Magas fény transmittanceHigh isolationLow PDLEffect, a hőmérséklet smallLength: 1MFiber átmérő: 0.9mmConnector: FC/UPC

Alkalmazások

FTTX vonal testingOTDR monitor module1625/1650nm szűrő rendszer

Specifikáció

Paraméterek

Érték

Egység

Elmélkedés hullámhossz tartomány

1600-1670

nm

1625nm áteresztés

80-90

%

1650nm áteresztés

75-85

%

Átviteli hullámhossz tartomány

1250-1590

nm

1310nm elszigeteltség

≥50

dB

1490nm szigetelés

≥45

dB

1550nm elszigeteltség

≥38

dB

PDL

≤0.3

dB

Hőmérséklet-eltolási tényező

≤2

%

Max. Power fogantyú

300

mW

Alkalmazási Hőmérs.

-25~+70

Tárolási hőmérséklet

-40~+85

Optikai típusa

SM-Φ0.9

/

Csatlakozó

FC/APC vagy FC/PC

/

A héj anyaga

SUS304

/


Kihasználva a nagy tapasztalattal és szakértelemmel, IMRE is jól ismert, mint az egyik legnagyobb gyártó a fiber optic lámpa anyag szűrő-wdm-fttx-1625nm képzés kommunikációs cégek vevő lencse kijelző a kiváló minőség és alacsony ár termékeit és kiváló szolgáltatást. Kérjük, szabad-hoz vesz olcsó termékek gyártott-ban Kína, a gyár.

Hot Tags: Fiber optic lámpa anyag szűrő-wdm-fttx-1625nm képzés kommunikációs cégek vevő lencse kijelző gyártók, gyári, gyártott-ban Kína, minőség, alacsony árak, olcsó
Kapcsolódó termékek
Lépjen kapcsolatba velünk
SOPO Optikai Kommunikációs Rt., Ltd.

Cím: JinDiDa Ipari Zóna, Langkou Ipari Pak, Dalang Utca, Longhua Új Kerület, Shenzhen, Kína

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mailben: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optikai Kommunikációs Rt., Ltd.
foottop