Legjobb Powered optikai kábel drót PLC bab Splitter síkbeli Lightwave áramkör Splitter 2 In 1, Ár

Legjobb Powered optikai kábel drót PLC bab Splitter síkbeli Lightwave áramkör Splitter 2 In 1, Ár

Leírás síkbeli lightwave áramkör (PLC) splitter egy olyan típusú optikai teljesítmény menedzsment eszköz van gyárt használ szilícium-dioxid, optikai

Function

Leírás
Síkbeli lightwave áramkör (PLC) splitter egy olyan típusú optikai teljesítmény menedzsment eszköz van gyárt használ szilícium-dioxid optikai hullámvezető technológia. Kis méret, nagy megbízhatóságú, széles működési tartomány és jó csatorna-csatorna egységességét, és széles körben használják PON hálózatok felismerni, optikai jel hatalom felosztása. egész sor 1xN és 2xN Húsvágó bárd termékek szabott biztosít egyedi alkalmazások.
Összes termékek megfelelnek a GR-1209-CORE és GR-1221-CORE követelményeknek.
Funkciók
• Alacsony illesztési veszteség
• Alacsony PDL
• Kompakt kialakítás
• Jó csatorna-csatorna egységesség
• Széles működési hullámhossza: A 1260nm a 1650nm
• Széles működési hőmérséklet: A - a 85℃ 40℃
• Magas szavahihetőség és stabilitás
Alkalmazások
• FTTX rendszerek
• PON hálózatok
• CATV linkek
• Optikai jel elosztása
Megfelelőség
• TELCOR-GR-1209-CORE
• TELCOR-GR-1221-CORE
• RoHS

Műszaki adatok

1 × N PLC Splitter

Paraméterek

1×2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

1×128

Működési hullámhossza
(nm)

1260~1650

Rost típusa

G657A1 vagy a vevő meghatározott

Csillapítás
(dB) (P/S minőség)

3.8/4.0

7.1/7.3

10.2/10.5

13.5/13.7

16.5/16.9

20.5/21.0

23.8/24.2

Veszteség az egységesség (dB)

0.4

0.6

0.8

1.2

1.5

2.0

2.5

Polarizáció függő Loss(dB)

0.2

0.2

0.2

0.25

0.3

0.35

0.4

Visszirányú csillapítás (dB)
(P/S minőség)

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

Directivity (dB)

55

55

55

55

55

55

55

Hullámhossz-függő veszteség (dB)

0.3

0.3

0.3

0.5

0.5

0.5

0.5

Hőmérsékleti stabilitás
(-40 ~ 85 ℃) (dB)

0.4

0.4

0.4

0.5

0.5

0.5

0.5

Üzemi hőmérséklet (℃)

-40~85

Tárolási hőmérséklet
(℃)

-40~85

Eszköz méret
(mm)

40×4×4

40×4×4

40×4×4

50×4×4

50×7×4

60×12×4

NINCS ADAT

Modul-dimenzió
(mm)

100×80×10

100×80×10

100×80×10

120×80×18

140×115×18

140×115×18

140×115×18

Mini modul méret (mm)

50×7×4

50×7×4

50×7×4

60×12×4

80×20×6

100×40×6

NINCS ADAT

1. meghatározott csatlakozó nélkül.

2. adjunk hozzá egy további 0.15dB veszteség per csatlakozó.

3. 2xN PLC Splitter előírások vonatkoznak részletes PDF-dokumentumban.

Rendelési adatok

PLC

XXXX

X

X

X

X

X

X

Port

Bemeneti Pigtall stílus

Bemeneti csatlakozó

Kimeneti Pigtll
Stílus

Optikai hossza

Kimeneti
Csatlakozó

Csomag típusa

PLC

0102 = 1 x 2
0104 = 1 x 4
0108 = 1 x 8
0116 = 1 x 16
0132 = 1 x 32
0164 = 1 x 64
1128 = 1 x 128
0204 = 2 x 4
0208 = 2 x 8
0216 = 2 x 16
0232 = 2 x 32
0264 = 2 x 64
2128 = 2 x 128

0 = a csupasz rost
1 = 900um
Laza cső
2 = 900umJacket
3 = 2.0mmcable
4 = 3.0mmcable

0 = nincs
1 = SC/PC
2 = SC/APC
3 = FC/PC
4 = FC/APC
5 = ST
6 = LC
7 = LC/APC
8 = E2000
S = Special

0 = a csupasz rost
1 = 900um
Laza cső
2 = 900um
Kabát
3 = 2.0mmcable
4 = 3.0mmcable

0 = 0.5 m
1 = 1 m
2 = 1,5 m
3 = 2 m
4 = 3 m
5 = 4 m
S = speciális

0 = nincs
1 = SC/PC
2 = SC/APC
3 = FC/PC
4 = FC/APC
5 = ST/PC
6 = LC/PC
7 = LC/APC
8 = E2000
S = Special

A = 4 X 4 X 40
B = 4 X 7 X 50
C = 4 X 12 X 60
D = 4 X 7 X 60
E = 6 X 20 X 80
F = 100 X 80 X 10
G = 120 X 80 X 18
H = 140 X 115 X 18
I = 19andquot; 1U Rack
S = Special

PDF
PLC Splitter (síkbeli Lightwave áramkör Splitter)


Kihasználva a nagy tapasztalattal és szakértelemmel, IMRE az jól ismert, mint az egyik legnagyobb gyártó a legjobb powered optikai kábel drót plc bab splitter síkbeli lightwave áramkör splitter 2 in 1, Ár, kiváló minőségű és alacsony ár termékeit és kiváló szolgáltatást. Kérjük, szabad-hoz vesz olcsó termékek gyártott-ban Kína, a gyár.

Hot Tags: legjobb powered optikai kábel drót plc bab splitter síkbeli lightwave áramkör splitter 2 in 1, ár-gyártók, gyárban gyártott-ban Kína, minőség, alacsony árak, olcsó
Kapcsolódó termékek
Lépjen kapcsolatba velünk
SOPO Optikai Kommunikációs Rt., Ltd.

Cím: JinDiDa Ipari Zóna, Langkou Ipari Pak, Dalang Utca, Longhua Új Kerület, Shenzhen, Kína

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mailben: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optikai Kommunikációs Rt., Ltd.
foottop