850nm/1060nm/980nm/1480nm nagy-power-polarizáció-érzéketlen Usb optikai párosított leválasztó Ic

850nm/1060nm/980nm/1480nm nagy-power-polarizáció-érzéketlen Usb optikai párosított leválasztó Ic

Leválasztó egyfajta optikai alkatrész, alapvető feladata, hogy észre a pozitív továbbítás optikai jel, és gátolja a fordított fény

Function

Leválasztó egyfajta optikai alkatrész, alapvető feladata, hogy észre a pozitív továbbítás optikai jel, és gátolja a fordított fény.

Funkciók
• Alacsony illesztési veszteség
• Magas elkülönítésű
• Nagy teljesítményű kezelése
• Magas visszirányú csillapítás
Alkalmazások
• Fiber lézer Line Monitoring
• Műszerek
• Optikai erősítő
• Labor kutatási

Értékmérő tulajdonságok

Paraméterek

Egység

Értékek

Center hullámhossz (λc)

nm

1064 vagy megadása

Működési tartomány

nm

±10

Typ.Peak szigetelés

dB

32~40

Min. elkülönítést 23℃

dB

26

Typ.Peak csillapítás

dB

0.6

Max. Csillapítás: 23℃, λc

dB

1.0

Min. csillapítás (Port 1/Port 2)

dB

50/50

Max. Polarizáció függő veszteség, 23℃

dB

0.15

Max. Optikai teljesítmény (CW)

W

1,3,5,10,20 vagy megadása

Max. Húzó teher

N

5

Rost típusa

Hi1060 szál vagy rost LMA

Üzemi hőmérséklet

5 – 50

Tárolási hőmérséklet

20-75

* Impulzus alkalmazásokhoz, pls beszélje meg.

* A tényleges csomag méretei lehet, hogy kissé eltér a rajz, alább látható a pontos méretek, kérjük lépjen kapcsolatba a.

Rendelési adatok

HPPII

X X X X

XX

X X

X

X

X

Hullámhossz

Csomag típusa

Hatalom átadása

Csatlakozó típusa

Rost burkolat

Optikai hossza

1064 = 1064nm
S = Special

C1 = C1 típus
C2 = C2 tipusu

01 = 1W
02 = 2W
05 = 5W
10 = 10W
20 = 20W

N = egyik sem
S = Special

1 = csupasz rost
2 = 900um laza cső
3 = 2 mm kábel
4 = 3 mm kábel

1 = 1 m
2 = 2 m
S = megadása

PDF
Nagy teljesítményű polarizáció érzéketlen leválasztó

1060, 1480nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Funkciók

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. LowPolarizationSensitivity

Alkalmazások

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberopticLinks

3. FiberopticSystemsTesting

4. FiberopticLANSystems

5. távközlési

PerformanceSpecifications

Wavelength(nm)

1060

1480

Típus

SingleStage

DualStage

SingleStage

DualStage

Fokozat

PGrade

TypicalIsolation(dB)

40

55

41

55

Min.Isolation(dB)

30

45

31

45

TypicalInsertionLoss(dB)

1.5

2.4

0.4

0.5

Max.insertionLoss(dB)

2.0

3.4

0.6

0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧50

≧50

≧65/60

≧65/60

PDL(db)

≦0.15

≦0.15

≦0.05

≦0.05

PMD(PS)

0.20

0.05

0.20

0.05

Bandwidth(nm)

±15

±15

±15

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ 75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ től + 85

FiberType

CorningHi1060

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

Dimensions(mm)

Φ5.5xL30

OpticalPowerHandling(mW)

300







1.At23℃overbandwidth.

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL, operatingwavelengthrange.-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Hullámhossz

Fokozat

PigtailStyle

FiberLength

Csomag

A / OutConnector

A = Singlestage

IU = Dualstage

10 = 1060nm

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

LB = LBand

P = a prémium

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1,0 m

2 = 1,5 m

3 = 2,0 m

4 = CustomLength

B = bgombra

0 = nincs

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 SC/AC =

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

850,980, 1060nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Funkciók

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. LowPDL

4. HighStabilityandHighReliability

5. költséghatékony

Alkalmazások

1. FiberopticAmplifiers

2. PumpLaserSource

3. FiberopticSensor

4. TestandMeasurement

5. műszerek

PerformanceSpecifications

A paraméter

Specifikáció

OperatingWavelength(nm)

850±20,980±20,1060±20

TypicalIsolation(dB)

25

MinimumIsolation(dB)

23

TypicalInsertion(dB)

1.0

MaximumInsertionLoss(dB)

1.2

ReturnLoss(dB)

50

PDL(db)

0.2

OperatingTemperature(℃)

0 ~ + 50

StorageTemperature(℃)

-40 ~ től + 85

Fibertype

HI780Fiberorcustomer

PackageDimension(nm)

L52xW28xH27

PowerHandling(mW)

300

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Orderinginformation

VAN

XX

X

X

X

XX


Hullámhossz

PigtailStyle

FiberLength

FiberType

A / OutConnector

85 = 850nm

98 = 980nm

10 = 1060nm

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 0,25 m

2 = 0,5 m

3 = 1,0 m

S = CustomerLength

1 = HI780

2 = HI980

3 = HI1060

0 = nincs

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = Special


Kihasználva a nagy tapasztalattal és szakértelemmel, IMRE is jól ismert, mint az egyik legnagyobb gyártó a 850nm/1060nm/980nm/1480nm nagy-power-polarizáció-érzéketlen usb optikai összekapcsolt leválasztó ic, kiváló minőségű és alacsony ár termékeit és kiváló szolgáltatást. Kérjük, szabad-hoz vesz olcsó termékek gyártott-ban Kína, a gyár.

Hot Tags: 850nm/1060nm/980nm/1480nm nagy-power-polarizáció-érzéketlen usb optikai párosított leválasztó ic gyártók, gyárban gyártott-ban Kína, minőség, alacsony árak, olcsó
Kapcsolódó termékek
Lépjen kapcsolatba velünk
SOPO Optikai Kommunikációs Rt., Ltd.

Cím: JinDiDa Ipari Zóna, Langkou Ipari Pak, Dalang Utca, Longhua Új Kerület, Shenzhen, Kína

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mailben: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optikai Kommunikációs Rt., Ltd.
foottop